fbpx
Завантаження…
Україна, Київ

Як змінити свою звичку й припинити використовувати пластик у побуті?

Щохвилини у світі використовують майже один мільйон пластикових пляшок. На звалища щороку потрапляє приблизно 300 мільйонів тонн пластикового сміття, більша частина якого не розкладається і залишається в майже незмінному вигляді протягом десятків і сотень років. Багато пластика у водах Світового океану, його ковтають риби й птахи, часто він стає причиною їхньої загибелі.Багато сказано й відомо про шкоду пластика, але чи багато людей готові відмовитися від звичних пакетиків та одноразового посуду? Як змінити свою звичку й припинити використовувати пластик у побуті? На ці та інші питання шукатимуть відповіді у п'ятницю 22 лютого у варшавській студії ведуча Olena Mishchenko та гостя ефіру Viktoria Batryn, ініціаторка акції Plastic free challenge (https://www.facebook.com/events/592891971123740/?ti=cl) Долучайтеся до розмови об 11.00 за київським часом (10.00 за Варшавою)

Опубліковано Емігрантське радіо Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Щохвилини у світі використовують майже один мільйон пластикових пляшок. На звалища щороку потрапляє приблизно 300 мільйонів тонн пластикового сміття, більша частина якого не розкладається і залишається в майже незмінному вигляді протягом десятків і сотень років. Багато пластика у водах Світового океану, його ковтають риби й птахи, часто він стає причиною їхньої загибелі.
Багато сказано й відомо про шкоду пластика, але чи багато людей готові відмовитися від звичних пакетиків та одноразового посуду? Як змінити свою звичку й припинити використовувати пластик у побуті? На ці та інші питання шукаємо відповіді у варшавській студії ведуча Olena Mishchenko та гостя ефіру Viktoria Batryn, ініціаторка акції Plastic free challenge (https://www.facebook.com/events/592891971123740/?ti=cl)
Завантажуйте додаток Емігрантське радіо для свого смартфону:
Завантажити додаток для iPhone
Завантажити додаток для Addroid.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International