fbpx
Завантаження…
Україна, Київ

Олесь Журавчак: “Як виникла ідея створення «Володарів стихій»”.


Тисячі років тому, ще за часів Трипільської цивілізації, у місці Сили зібралось Коло Мольфарів — наймогутніших магів Хранителів Стихій — Води, Землі, Вогню і Повітря. Починалася ера Темних сил і перед Хранителями постало завдання — вберегти Таємницю володіння Стихіями від Темних сил.
І було прийнято рішення: Енергію Води, Землі, Вогню і Повітря сховати у чотири Артефакти Стихій, які розійдуться по всіх куточках світу.
Дух Стихій — у чотири Обереги Стихій, які будуть передаватись таємним Колом Хранителів Стихій тільки Обраним, що творять музику Серцем., а щоб Стихії зберегли свою присутність на Землі вони закодували їх Душу у Музичні Зерна Мелодій, які передавались музикантам-композиторам всіх епох.
І за пророцтвом, через тисячі років, настане нова Світла Ера Людства — людей-творців гармонійного простору Життя, які будуть провідниками нової чистої енергії. І будуть вони у співпраці зі Стихіями творити прекрасні, чисті і зелені Міста Майбутнього. І будуть вони носіями нового Світогляду.
І зберуться у Коло четверо Обраних — Володарів оберегів Стихій, ті що творять музику Серцем. І віднайдуть та поєднають Музичні Зерна Мелодій відтворивши їх на особливих музичних інструментах. І ці мелодичні вібрації пробудять Енергію Стихій відкривши чотири Артефакти в яких вони були сховані.
Сто раз необхідно пробудити і відкрити Стихії і сто тисяч людей мають долучитись до творення цієї Містерії… Саме тоді розпочнеться нова епоха — Світла Ера Людства…
Цей час настав!
Чотири Володаря Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…
У «Творчу майстерню Тетянка Ваценко» завітав Олесь Журавчак – український музикант-віртуоз (сопілка та народні духові інструменти), лауреат та переможець багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів, арт директор фестивалю Київ етно мюзік фест «Віртуози фолку», автор ідеї та режисер першого інструментального мюзиклу музичного фентезі-шоу «Володарі стихій».
Дізнаємось, як виникла ідея створення «Володарів стихій» та з головою занурюємось у стародавню трипільську легенду!
Завантажуйте додаток Емігрантське радіо для свого смартфону:
Завантажити додаток для iPhone
Завантажити додаток для Addroid.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International