fbpx
Завантаження…
Україна, Київ

Керівник «Середовище буття» Олександр Клименко про зняття бойової психологічної травми


В авторській програмі полковника запасу Руслана Ткачука «Героям слава» – художній керівник Творчого об’єднання «Середовище буття» Олександр Клименко.
З 1985 року цей творчий колектив займається розробкою і реалізацією соціально-корисних форм виховної роботи, спрямованої на ефективне рішення гостросоціальних проблем. У творчому колективі накопичено колосальний практичний багаж авторських технологій. За час російсько-української війни театр «Середовище буття» під керівництвом Олександра Клименка виступав на передовій, експромтом залучаючи до своїх спектаклів бійців АТО, та отримував надзвичайні результати у сприйнятті та відгуку аудиторії.
Нині волонтери активно проводять тематичні театралізовані інтерактивні шоу-програми, різноманітні тренінги, спрямовані на розкриття і розвиток творчих здібностей особистості, а також докладають зусиль у соціально-психологічну реабілітацію ветеранів ООС (АТО).
Як зняти бойову психологічну травму, запобігти алкоголізму та наркоманії у молодіжному середовищі тощо, слухайте у програм #ГероямСлава.
Завантажуйте додаток Емігрантське радіо для свого смартфону:
Завантажити додаток для iPhone
Завантажити додаток для Addroid.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International