fbpx
Завантаження…
+38 068 0283737
Україна, Київ

Ранкова кава: в гостях Настасья Зюркалова та Влад Дмитренко


Протягом декількох років в Києві проходять музично-поетичні вечори за участю зірок. Актори, музиканти, телеведучі, журналісти, спортсмени збираються, щоб поспілкуватися і почитати вірші улюблених авторів. Жива музика, виконання пісень а капела і навіть танцювальні номери переплітаються в поєднанні з прекрасними поетичними рядками.

Організатор вечеров- журналіст Катерина Куренкова: «ми починали нашу поетичну ініціативу разом з колегою Анною Захаровою, якїй я висловлюю подяку за допомогу, творчий союз і шлю привіт туди, де вона тепер потрібніше.
Перший вечір був присвячений Зінаїді Гіппіус, потім були Ахматова, Цвєтаєва, Єсенін, Висоцький, вечори авторської поезії. Особливий ажіотаж серед тих, хто читає і хто слухає викликав вечір, присвячений Єсеніну. Багато зізналися, що саме він – їх улюблений поет, тому вірші жадібно ділили між собою.
Хочу провести вечір української поезії, Омара Хаяма, Цоя та ін.
Мета заходів – об’єднання творчих людей для спілкування і прояви свого таланту, можливість піти від суєти, поринути в атмосферу затишку і душевного тепла, нагадування один одному про вічні цінності: про добро, любов, істину. Залучення до прекрасного талановитих дітей».

Сьогодні Катерина делегувала до нас зірок поетичних вечорів-акторів, які з відгуків слухачів особливо чуттєво читають вірші відомих поетів. Це актриса театру і кіно Настасья Зюркалова, відома по колись гучного фільму «Аврора», працює в майстерні
ім. Миколи Рушковського і актор, студент національного університету театру і кіно ім. Карпенко-Карого- Влад Дмитренко.

Катерина Куренкова: «Напередодні новорічних свят, ми готуємо вечір, присвячений віршам класиків про зиму і любові. Є ідея переплести кілька жанрів, наприклад, – вірші з дитячими казками. У програмі вечора передбачається цікавий перформанс і, звичайно, чудова музика.
Відомі особистості вже вчать вірші.
Так само є бажання зробити міжнародний поетичний проект і реалізувати його в різних містах і країнах».
Завантажуйте додаток Емігрантського радіо для свого смартфону:
Завантажити додаток для iPhone
Завантажити додаток для Addroid

Розробка сайту: OStas