fbpx
Завантаження…
Україна, Київ

Онлайн трансляція зі студії Емігрантського радіо

Дивіться ефіри згідно з розкладом

Понеділок:

00:00 – 08:00 – музика
08:00 – 09:00 – До рідного берега
09:00 – 09:30 – Авторська програма Івана Кокуци "Про..."
09:30 – 10:00 – музика
10:00 – 11:00 – Добрий день з Тетяною Дем'яненко
11:00 – 11:30 - ранок Варшави
11:30 – 12:00 – музика
12:00 – 12:40 – Україна - Глобальна
12:40 – 13:00 – музика
13:00 – 14:00 – Валентин Щербачов – Сьомий континент
14:00 – 15:00 - Україна без кордонів з Галиною Ільєвою
15:00 – 16:00 – музика
16:00 – 16:40 – #МузБат з Сергієм Василюком
16:40 – 17:00 – музика
17:00 – 17:40 – Моя Білорусь
17:40 – 00:00 – музика

Вівторок:

00:00 – 08:00 – музика
08:00 – 09:00 – До рідного берега
09:00 – 09:30 – Авторська програма Івана Кокуци "Про..."
09:30 – 10:00 – музика
10:00 – 11:00 – Добрий день з Тетяною Дем'яненко
11:00 – 11:30 - ранок Варшави
11:30 – 12:00 – музика
12:00 – 12:40 – Ветеранська десятка
12:40 – 13:00 – музика
13:00 – 13:40 – Постаті зі Світланою Мялик
13:40 – 15:00 – музика
15:00 – 15:40 – Арт Амбасада з Оксаною Стебельською
15:40 – 17:00 – музика
17:00 – 17:40 – Діалоги про освіту / Мій Азербайджан
17:40 – 00:00 – музика

Середа:

00:00 – 08:00 – музика
08:00 – 09:00 – До рідного берега
09:00 – 09:30 – Авторська програма Івана Кокуци "Про..."
09:30 – 10:00 – музика
10:00 – 11:00 – Добрий день з Тетяною Дем'яненко
11:00 – 11:30 - ранок Варшави
11:30 – 12:00 – музика
12:00 – 12:40 – Творча майстреня
12:40 – 13:00 – музика
13:00 – 13:40 – Академія успіху
13:40 – 16:00 – музика
16:00 – 16:30 – Швидка допомога із Тетяною Юзвенко
16:30 – 17:00 – музика
17:00 – 17:40 – Мій Казахстан
17:40 – 00:00 – музика

Четвер:

00:00 – 08:00 – музика
08:00 – 09:00 – До рідного берега
09:00 – 09:30 – Авторська програма Івана Кокуци "Про..."
09:30 – 10:00 – музика
10:00 – 11:00 – Добрий день з Тетяною Дем'яненко
11:00 – 11:30 - ранок Варшави
11:30 – 12:00 – музика
12:00 – 12:40 – КультУра з Василем Романчишиним
12:40 – 13:00 – музика
13:00 – 13:40 – Героям слава/ Чистий четвер з Русланом Ткачуком
13:40 – 15:00 - музика
15:00 – 15:30 - Фарватер права
15:30 – 16:00 - музика
16:00 – 16:40 - #КПД з Іриною Головатенко
16:40 – 00:00 - музика

П’ятниця:

00:00 – 08:00 – музика
08:00 – 09:00 – До рідного берега
09:00 – 09:30 – Авторська програма Івана Кокуци "Про..."
09:30 – 10:00 – музика
10:00 – 11:00 – Добрий день з Тетяною Дем'яненко
11:00 – 11:30 - ранок Варшави
11:30 – 12:00 – музика
12:00 – 12:40 – Арт – Отчизна із Сергієм Пантюком
12:40 – 14:00 – музика
14:00 – 14:40 – Прекрасне і корисне
14:40 – 16:00 – музика
16:00 – 16:40 – "За тиждень" з Оксаною Маловічко
16:40 – 00:00 – музика

Радіопередачі

“Прекрасне і корисне з Мариною Вілецькою”

Програма про те, як монетизувати своє захоплення!
Успішні, реалізовані люди діляться досвідом пошуку свого професійного покликання та історіями про те, як вони зуміли заробити своїм талантом кошти.

“#МузБат із Сергієм Василюком”

Програма про мистецтво в часи війни, війни за Україну

“Академія успіху Людмили Скитенко”

Програма про філософію і стиль успіху та професійні амбіції українців, які створили себе і прагнуть досягнень в усіх сферах життя, про людські цінності, які мотивують, надихають і створюють позитивний імідж Україні: Успішна Україна – успішні українці!

“Арт Амбасада з Оксаною Стебельською”

Культурно-мистецький інформаційний майданчик, така собі арт амбасада українців світу, в якій знайомимо з видатними особистостями і презентуємо найцікавіші міжнародні мистецькі проекти, говоримо про культурну дипломатію, просвітництво, міжнародне співробітництво, промоцію нашої культури, вітчизняне кіновиробництво, авторське право, культурні комунікації, виклики і завдання, глобальні запити та національну ідентифікацію, про культуру як інструмент державотворення та промоції України у світовому просторі.

“Ветеранська десятка із Володимиром Гавриловим”

Програма торкається особистих історій ветеранів, які вийшли із сірої зони депресії, створили сім’ї, мають плани на майбутнє, ведуть активне соціальне та політичне життя.
Висвітлюються ініціативи уряду та громадянського суспільства щодо організації фізичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій.

“Україна без кордонів з Галиною Ільєвою”

Програма в рамках Міжнародного медіа-проекту «Україна пізнає світ», який діє вже 11 років. Висвітлення міжнародної співпраці України з різними країнами світу в царині економіки, культури, духовності, спорту тощо. Під патронатом МЗС та Дуайєна дипломатичного корпусу іноземних послів в Україні.

“Творча майстерня Тетяни Ваценко”

Українські традиції, сучасний народно – декоративний вжиток та народні ремесла.

“Моя Білорусь”

Програма про життя білоруської спільноти, її культуру та історію.

“Чистий четвер”

Програма про християнські цінності і нашу духовність.

“Україна – Глобальна”

Програма розкриває глобальний вимір світового українства, з надзвичайними гостями, які надихають своїм життєвим шляхом та глобальним баченням місця України у світі. Думаємо та працюємо для того щоб повернути Україну в клуб сильних держав світу, як то було за часів Ярослава Мудрого та великої Анни Київської !

«#КПД»

Програма про людей дії, які здобувають, а не зволікають,
про українців, які своїми прагненнями та енергією досягають позитивних результатів і цими своїми успіхами змінюють Україну, рухають її вперед.

«Постаті зі Світланою Мялик»

Авторська програма участь в якій беруть відомі люди, непересічні особистості, успішні і цікаві постаті, які у прямому ефірі обговорюють проблеми і перспективи української держави, виклики, які стоять перед суспільством.

«За тиждень»

Підбиваємо підсумки тижня, обговорюємо останні новини, які мають вплив на життя українців та розвиток держави.

«Фарватер права»

Аналіз актуальних новин юриспруденції, обговорення їх із гостями студії та надання правової консультації.

«Героям слава!»

Програма про захисників України. Історії звитяги, волонтерської відданості, боротьби з корупцією та ветеранських проектів з розбудови новоі краіни та розвиток проектів.

«Добрий день із Тетяною Дем’яненко»

Зустрічі з людьми, котрі не зламалися, не втратили віру, не опустили руки і своїм життєвим досвідом довели, що навіть в найскладніших умовах день може бути добрим!

«Діалоги про освіту»

Програма про навчання в Україні та в світі.

«Мiй Казахстан»

Казахська діаспора в Україні, взаємопроникнення культур, роль громад у формуванні відносин між народами.

«Сьомий континент»

У цій програмі Валентин Щербачов обговорюють екзотичні подорожі, екскурсії та багато іншого, що робить наше життя цікавим та насиченим.

«Арт – Отчизна» з Сергієм Пантюком

Мистецька Україна: творці нашої духовності, авторський погляд на час, культуру, залаштунки творчої майстерні.

«Мій Азербайджан»

Про науку і культуру, історію і філософію, літературу і музику Азербайджану крізь особисте сприйняття митців, науковців, освітян та інших діячів інтелектуальної спільноти.

«До рідного берега»

Щоденна ранкова програма, в якій кожен українець може віртуально відвідати Україну,
доторкнутися до рідної землі, переступити отчий поріг.
Починайте день з нами!

«Культ Ура!» з Василем Романчишиним

Зустрічі з видатними особистостями, митцями, культурологами і мистецтвознавцями. Діалоги про глибинне і вічне, про духовність і культуру українців в Україні і поза Україною сущих.

«Швидка допомога» з Тетяною Юзвенко

Лікар вищої категорії Тетяна Юріївна Юзвенко. Консультативна підтримка, корисні та фахові поради від доктора медичних наук.

«Ранок Варшави»

Життя українців у Польщі: новини, поради, консультації та роз’яснення.

«Про…»

Авторська програма Івана Кокуци про актуальні питання емігрантського життя українців за кордоном, про проблеми трудових емігрантів, про нашу культуру та духовність.

Наша команда

Іван Кокуца

Головний редактор, ведучий програми "Про..."

Сергій Юзвенко

Генеральний директор

Василь Романчишин

Ведучий програми «КультУра»

Ірина Головатенко

Ведуча програми "#КПД"

Тетяна Юзвенко

Ведуча програми «Швидка допомога»

Микита Черевичний

Ведучий програми "Фарватер права"

Олександр Зіва

Контент менеджер

Світлана Мялик

Ведуча програми "Постаті"

Галина Ільєва

Ведуча програми "Україна і зарубіжжя"

Олена Бабакова

Олена Бабакова

Ведуча програми «Ранок Отчизни Варшава»

Тарас Рижиков

Ведучий програми "Моя Білорусь"

Кірічєва Валерія

Ведуча програми "Ранок Варшави"

Олена Міщенко

Ведуча програми "Ранок Варшави"

Марик Джангутінов

Ведучий програми "Мій Казахстан"

Євгенія Вакуленко

Ведуча програми "Фарватер права"

Сергій Пантюк

Ведучий програми "Арт-Отчизна"

Тетяна Ваценко

Ведуча програми "Творча майстерня"

Світлана Дворянчикова

Світлана Дворянчикова

Ведуча програми «Мій Азербайджан»

Ельхан Нурієв

Ведучий програми «Мій Азербайджан»

Тетяна Дем’яненко

Ведуча програми "Добрий день"

Руслан Ткачук

Ведучий програм "Героям Слава" та "Чистий четвер"

Віолета Москалу

Ведуча програми "Україна - Глобальна"

Володимир Гаврилов

Ведучий програми «Ветеранська десятка»

Людмила Скитенко

Ведуча програми "Академія успіху"

Оксана Стебельська

Ведуча програми "Арт Амбасада"

Сергій Василюк

Ведучий програми "МузБат"

Марина Вілецька

Ведуча програми "Прекрасне і корисне"

Емігрантське радіо у світі

Україна - 75%
75%
Польща - 8%
8%
Іспанія - 4%
4%
США - 3%
3%
Канада - 3%
3%
Австралія - 3%
3%
Інші - 4%
4%
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International